OBJAVLJENE NOVE INFORMACIJE O BROJU POGINULIH U MOSKVI: Još loših vesti iz Rusije

Марија Стевановић
Marija Stevanović

23. 03. 2024. u 09:36

BROJ poginulih u terorističkom napadu na Krokus siti hol porastao je na 93, javio je Istražni komitet na svom Telegram kanalu, prenose RIA novosti.

ОБЈАВЉЕНЕ НОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О БРОЈУ ПОГИНУЛИХ У МОСКВИ: Још лоших вести из Русије

Foto: Tanjug/AP

- Trenutno je utvrđeno da je broj poginulih 93 osobe. Broj poginulih će se dalje povećavati - navodi se u publikaciji.

Podsećamo, juče je u večernjim časovima došlo do pucnjave u Krokus siti holu u Moskvi, gdje u toku bio koncert jedne od muzičkih grupa. Utvrđeno je da se radi o terorističkom napadu. Osim pucnjave zapaljena je i sama dvorana, čiji se deo krova odlomio.

Od sinoć su hitne službe na terenu, a broj mrtvih se povećava iz časa u čas.

Sve najnovije informacije o dešavanjima u Moskvi, pratite na našem BLOGU UŽIVO.

BONUS VIDEO

Uskoro opširnije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti