UŽAS U ŠPANIJI: Đak napravio krvavi pir u školi, nožem izbo učenike i nastavnike
TROJE nastavnika i dvoje učenika je povređeno kada ih je đak (14) izbo nožem.
Foto: AP Photo/Paul White
Napad se dogodio tokom časa u školi Elena Garsia Armada u Španiji.
Prema prvim informacijama, đak je iz ranca izvukao nož i krenuo u krvavi pir.
Navodno je uhapšen.
U ovom trenutku nisu poznati motivi napada.
Španski mediji javljaju da su povređeni prebačeni u bolnicu. Stepen njihovih povreda nije poznat, preneo je Telegraf.
Očekuje se da uskoro bude poznato više informacija.
BONUS VIDEO: OVAKO IZGLEDA KRIMSKI MOST DANAS: Remontovan deo pušten u saobraćaj pre roka
Preporučujemo
SITUACIJA ZA SADA STABILNA: Najavljeni pregovori lidera Jermenije i Azerbejdžana
24. 09. 2023. u 16:06
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)