"IMA ONIH KOJI SE MOGU ODUPRETI PRITISKU SAD" Peskov naglašava da se Rusija neće pokoriti
PRITISAK Sjedinjenih Američkih Država na druge zemlje koji se dešava ovih dana je bez presedana. Velika većina država se pokorava, ali postoje i one koje to ne čine, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov.
Foto: AP
- Sjedinjene Države ovih dana vrše pritisak bez presedana na mnoge svetske zemlje. Velika većina pokorava se tom pritisku, ali takođe postoje i one koje to ne čine, već zauzimaju svoj suvereni, uravnoteženiji stav. One otvoreno saopštavaju da smatraju neprihvatljivim svaku vrstu pritiska - rekao je Peskov novinarima.
BONUS VIDEO:
UKRAJINSKI ZAROBLjENI PILOTI: Razgovaraju sa svojim porodicama
Preporučujemo
RAT U UKRAJINI: Moskva Vašingtonu - Prestanite da lažete; Žestoke bitke za Izjum, obruč u Marijupolju se steže (FOTO/VIDEO)
16. 03. 2022. u 07:15 >> 03:16
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)