TRAGEDIJA U BUGARSKOJ: Devet mrtvih u požaru u domu za stare
U POŽARU koji je zahvatio dom za stare u selu Rojak na istoku Bugarske, nastradalo je devet osoba od kojih su se neke ugušile od dima, izjavio je danas visoki zvaničnik bugarskog Ministarstva unutrašnjih poslova.
Foto: Printskrin/Jutjub
Požar, koji je zahvatio drveni krov doma za stare, ugašen je, a 58 starijih ljudi koji su tu živeli su evakuisani, rekao je Tihomir Totev, načelnik Regionalnog odeljenja za zaštitu od požara, preneo je Rojters.
-Kada je šest vatrogasnih mašina stiglo do doma, krov je bio zahvaćen ogromnim plamenom i crnim dimom. Vatrogasci su počeli da evakuišu korisnike doma, ali je živote, nažalost, izgubilo devet osoba, kazao je Totev.
Prema njegovim rečima, uzrok izbijanja požara se istražuje.
BONUS VIDEO: "FT1P" daje odgovor, kako da osnujete preduzeće?
Preporučujemo
OBEZBEDIO DRUGI MANDAT: Rumen Radev pobednik na predsedničkim izborima u Bugarskoj
21. 11. 2021. u 22:10
STARICA POJELA POTVRDU O GLASANjU: Neobičan incident na izborima u Bugarskoj
14. 11. 2021. u 18:57
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)