UMIRAO 451 DNEVNO: U Brazilu broj preminulih od kovida prešao 600.000

BRAZIL je registrovao više od 600.000 smrtnih slučajeva od početka pandemije korona virusa, saopštilo je brazilsko Ministarstvo zdravlja.

УМИРАО 451 ДНЕВНО: У Бразилу број преминулих од ковида прешао 600.000

Foto: AP Photo/Eraldo Peres

U toj zemlji je u proteklih sedam dana, u proseku registrovan 451 smrtni slučaj dnevno, a danas je prijavljeno 18.172 nove infekcije i 615 preminulih, prenosi Rojters.

Brazil je drugi na svetu po broju smrtnih slučajeva od Kovida 19, posle SAD.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu