VELIKA AKCIJA POLICIJE U BEČU: Uhapšena 24 Albanca sa Kosova i iz Albanije
AUSTRIJSKE vlasti uništile su mrežu trgovaca drogom koju čine Albanci sa tzv. Kosova i iz Albanije.
Policijske snage u Beču / Foto Tanjug-AP
Tokom policijske akcije u Beču uhapšene su 24 osobe, a zaplenjeno je 200.000 evra, prenosi "Reporteri".
Privedeni su muškarci starosti od 18 do 48 godina i svi su optuženi za trgovinu narkoticima.
Ova grupa je delovala u osam austrijskih okruga.
Oni su narkotike prodavali u kafićima, na ulici i iz automobila.
Prilikom pretresa stanova optuženih, policija je pronašla 2.000 biljaka kanabisa ukupne težine oko 80 kilograma, 3,1 kilogram kokaina i 204.000 evra.
Policija je zaplenila i tri vozila.
Preporučujemo
PRETILI SU NAM SMRĆU: Policajci svedočili pred komisijom o napadu na Kapitol
27. 07. 2021. u 21:40
PUCNjAVA U PODGORICI: Maskirani muškarac upao u Welder pub, pa ispalio više hitaca
24. 07. 2021. u 21:31
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (1)