NOVI ZEMLJOTRES U KOMŠILUKU: Balkan podrhtava, evo gde je registrovan novi potres
NA TERITORIJI Severne Makedonije jutros je registrovan zemljotres jačine 2,8 stepeni Rihterove skale.
Foto: Shutterstock/Ilustracija/Google maps
Seizmološka opservatorija pri Prirodno-matematičkom fakultetu u Skoplju saopštila je da je jutros oko 6.36 časova registrovan zemljotres jačine 2,8 stepeni Rihterove skale.
Epicentar zemljotresa bio je u Pehčevu. Podrhatvanje tla osetilo se i u Delčevu i Berovu.
(Alo)
BONUS VIDEO: POTRESNE SCENE IZ LjUBINjA, STOCA I BERKOVIĆA - Zemljotres izazvao veliku štetu
Preporučujemo
POSLEDICA RAZORNOG POTRESA U BIH: U Čapljini u zemljotresu oštećeno 200 objekata
24. 04. 2022. u 22:09
DARKO SNIMIO NEMAN U JADRANU: Ugrožena vrsta koja nije čest gost u našim krajevima
24. 04. 2022. u 16:11
NOVI ZEMLjOTRES U HERCEGOVINI: 14 kilometara istočno od Stoca - 5,5 stepeni po Rihteru
24. 04. 2022. u 07:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)