BAKIR IZETBEGOVIĆ UZALUD ZOVE NATO: Puste želje lidera SDA
PREDSEDNIK Vlade Republike Srpske Radovan Višković rekao je danas da lider SDA Bakir Izetbegović ne može da odlučuje ni o Brčko distriktu, ni o NATO trupama, te da se trošenjem vremena na nebuloze ulazi u jedno blato, a to ne treba nikom u BiH.
Foto FTV
- Kakav NATO, kakve trupe, kakvo Brčko, kakav Bakir i ne odlučuje on o tome. Ne može on odlučivati ni o Brčkom, ni o NATO trupama, to može biti njegova muzička želja - rekao je Višković komentarišući poziv Izetbegovića da NATO pošalje trupe u Brčko.
On je poručio da bi Izetbegović trebalo da prihvati BiH onakvu kakva je definisana Dejtonskim sporazumom, a to je državna zajednica dva entiteta i tri konstitutivna naroda.
- Samo takva BiH, zasovana na dejtonskom Ustavu može opstati, a ako Izetbegović misli da može da se odrekne Srba i Hrvata, ne može sačuvati BiH - poručio je premijer Srpske.
Višković je rekao da se ušlo u veliki apsurd, te da se institucije u Republici Srpskoj više zalažu za očuvanje BiH, nego Izetbegović i ljudi oko njega.
(RTRS)
Preporučujemo
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (4)