IZGUBIO KONTROLU I ZABIO SE U DRVO: Iz smrskanog "golfa" vatrogasci izvlače povređene
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se jutros u 4.45 sati dogodila u ulici Maršala Tita,u mostarskom naselju Dolina Sunca teške telesne povrede je zadobio M. G. (26), potvrđeno je iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Foto: Jutjub/Pogled Ba
On se nalazio za upravljačem automobila Golf 5, kada je pod još neutvrđenim okolnostima, izgubio kontrolu nad vozilom i udario u stablo pored ceste.
Usled strahovitog udara, povređen je i njegov suvozač L. S. (25), a na licu mesta su uz ekipu Hitne pomoći intervenisali i pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice (PVJ) Mostar koji su povređene izvlačili iz smrskanog automobila.
Na licu mesta je obavljen uviđaj, a automobil je prevezen u krug Policijske uprave Mostar radi neophodnih veštačenja.
(Srpskainfo)
Preporučujemo
DRAMA NA TREBEVIĆU: Izgubio se planinar, pronađen dezorjentisan i sa promrzlinama
04. 12. 2021. u 07:36
PODMETNUTA BOMBA U ZAGREBU? Evakuisana košarkaška dvorana ”Dražen Petrović”
03. 12. 2021. u 21:32
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)