LOKALIZOVAN POŽAR KOD VODICA: Gasilo ga 60 vatrogasaca
VELIKI požar, koji je izbio danas u vodičkom zaleđu kod Vrbice i zahvatio 40 hektara trava, lokalizovan je oko 15 časova, saopštio je lokalni načelnik vatrogasne službe Darko Dukić.
Foto: Printskrin Youtube/ Nevsson
Kako prenosi Index.hr, u požaru je izgorelo je 40 hektara trave, makije, niskog rastinja i borove šume, a stradale su i masline.
Dukić očekuje da će vatra biti ugašena do kraja večeri, ali navodi da će preko noći morati da dežuraju nadležne ekipe.
Požar je, kako je ranije objavio portal vodice.info, izbio oko 11 sati, a gasilo ga je 60 vatrogasaca, dva kanadera i jedan airtractor.
Preporučujemo
EKSPLOZIJA U MARINI: Gore brodovi, zavijaju sirene, širi se gusti crni dim (VIDEO)
29. 05. 2021. u 21:18
EKSPLOZIJA METANA: U Rusiji poginula jedna osoba u rudniku, jedna povređena
19. 06. 2021. u 13:29
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)