PROVALIO U KUĆU I UZEO OKO 3.000 DINARA: Uhapšen osumnjičeni mladić iz Žitorađa
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Prokuplju, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlili su razbojništvo u jednoj kući u okolini Žitorađe i iste večeri uhapsili M. I. (2000) iz okoline Žitorađe zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
Foto: Depositphotos
Kako navode iz policije, on se sumnjiči da je sinoć provalio u kuću u kojoj živi osamdesetčetvorogodišnja žena, zadao joj više udaraca i od nje oteo oko 3.000 dinara.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo
PRETIO DA ĆE DA ZAPALI STAN? Novosađanin U.M. (47) osumnjičen za nasilje u porodici
11. 02. 2021. u 16:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)