BORBA ZA ŽIVOT: Jedini preživeli u masakru kod Sjenice u teškom stanju, hitno odveden na operaciju!
ČETIRI osobe su upucane iz vatrenog oružja u jednoj kući kod Sjenice, a jedini preživeli bori se za život.
Foto: D. Dozet
Ranjeni B.Š. (35) je transportovan u Opštu bolnicu u Novom Pazaru.
- Pacijent je primljen sa višestrukim povredama u predelu grudi i ruku, opasnim po život. U teškom je stanju i uskoro će biti operisan - kaže hirurg Izet Tutić.
Podsetimo, osumnjičeni za ubistvo je E. T. iz Dolića.
Ubijeni su njegova supruga B.Š. (44), njeni roditelji F.Š. (64) i Š.Š. (60) a teško ranjen njen brat B.Š. (35).
Prema prvim informacijama, uzrok tragedije su loši porodični odnosi, jer je osumnjičeni koji je došao iz Nemačke gde se nalazi na privremenom radu, ubio svoju bivšu suprugu, njenu majku i njenog oca, dok je njenog brata teško ranio.
Preporučujemo
MASAKR KOD SJENICE: Četiri osobe izrešetane, jedna davala znake života
16. 01. 2021. u 12:35
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)