VIŠE MI NIJE DO ŽIVOTA: Tužne reči Svetlane Dragijević, Daliborove i Dejanove majke - Ja nemam hleba da jedem (FOTO/VIDEO)
TOKOM popodneva, u dvorištu porodične kuće u Zlotu pojavila se Svetlana Dragijević, Daliborova i Dejanova majka.
Foto: Tanjug`
Inače je ceo dan u kući. Nema umrlice na kapiji za sinom Daliborom. Kaže, sahranu sinu sprema, nema snage da izdrži. S njom su više sati i juče razgovarali inspektori policije.
I u popodnevnim satima izneli su papirnu vreću sa predmetima koji možda mogu da odgonetnu kolika je odgovornost njenih sinova i supruga. I da li je nešto njen Dalibor odneo u grob kao tajnu.
U tom trenutku nije se znalo kada će biti dopremljeno Daliborovo telo i da li će on biti sahranjen danas. Umesto odgovora na pitanje o sahrani, izgovorila je:
- Ja nemam hleba da jedem. Pomažu mi komšije, nemam ovlašćenja na penziju supruga. Više mi nije do života.
BONUS VIDEO - ROĐACI STIGLI U KUĆU OSUMNjIČENOG ZA DANKINO UBISTVO: Najnoviji snimak iz sela Zlot
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)