MESTO ZLOČINA U BEOČINU: Ovo je kuća u kojoj su ubijene majka i ćerka (FOTO/VIDEO)
SINOĆ su Beočin potresle jezive vesti o ubistvu, nakon čega je i usledilo hapšenje osumnjičenog.
Foto: Lj.P.
Ekipa "Novosti" obišla je mesto zločina.
Foto: Lj.P.
Kuća u kojoj su sinoć ubijene D. R. (47) i njena majka N. Č.(74) nalazi se u Ulici cara Lazara 56, u naselju Salaksije, u Rakovcu kod Beočina.
Uhapšen je osumnjičeni B. R. (48).
- Rastali su se jer je bio nasilan prema njoj. Prijavljivala ga je za nasilje u porodici. Čak je bio i u pritvoru. I opet je ovo učinio. Žao mi je i majke i ćerke... - kazao je sinoć jedan od komšija.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)