MALA JANA U SUDNICI SVEDOČI O UBISTVU MAJKE? "Novosti" saznaju
U VIŠEM sudu u Beogradu Zoran Marjanović je danas ponovio da nije kriv za ubistvo supruge Jelene 2. aprila 2016. godine na nasipu Crvenka u Borči.
Foto: Zoran Jovanović Mačak
U Palati pravde danas je održano pripremno ročište, koje je bilo zatvoreno za javnost. Odbrana je zatražila da se obavi rekonstrukcija zločina, ali i da mala Jana Marjanović, Zoranova i Jelenina ćerka, svedoči u sudnici. Tužilaštvo je ostalo pri ranijim dokaznim predlozima.
Podsetimo, Marjanovića je prvostepeni sud proglasio krivim i izrekao mu kaznu od 40 godina robije. Ovakvu odluku je poništio Apelacioni sud, jer nije utvrđeno činjenično stanje i naložio je novo suđenje.
Novom krivičnom veću predsedava sudija Ivana Ramić, a prvi dan javnog pretresa zakazan je za 19. mart.
Uskoro opširnije
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAŠI OTKRIVENO TEŠKO OBOLjENjE Doktor ostao u čudu: "Ovo nisam video u zadnjih 20 godina"
"OD srednje škole muku mučim s tim..."
10. 04. 2026. u 09:52
Komentari (0)