POGINUO VOJNI SLUŽBENIK: Tragedija u Batajnici
PRILIKOM realizacije redovnih aktivnosti u Vazduhoplovnom zavodu „Moma Stanojlović“ u Batajnici, jutros oko 9 časova, u saobraćajnoj nesreći stradao je vojni službenik B.P.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Tužilac i nadležni organi izašli su na lice mesta radi uviđaja.
Vojni službenik B.P. obavljao je dužnost poslovođe u Vazduhoplovnom zavodu „Moma Stanojlović“.
Ministar odbrane Bratislav Gašić i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović uputili su telegrame saučešća porodici tragično stradalog pripadnika Vojske Srbije.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
Telo muškaraca pronađeno na obali Dunava: Otkriće kod gradilišta mosta u Novom Sadu
20. 04. 2026. u 19:54
Opljačkao taksistu: Kraljevačka policija uhapsila razbojnika
20. 04. 2026. u 19:09
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Koliku penziju ima Angela Merkel? Brojka će vas iznenaditi! A to nije kraj - jedna stvar donela joj bogatstvo
ANGELA Merkel u penziji živi bolje nego ikad!
20. 04. 2026. u 12:46
Komentari (0)