TRAGEDIJA NA RAMSKOM JEZERU: Pronađena tela devojke i mladića koji su se utopili
U RAMSKOM jezeru pronađeno je telo mladića Ž. A. (32), potvrdio je portparol Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Foto: Z. Jovanović
Reč je o mladiću koji se sa devojkom A. D. (28) u nedelju utopio u jezeru.
Oboje su državljani Hrvatske s područja Čakovca, a utopili su se nakon što su se kupali u blizini pedaline koju su iznajmili.
Telo stradale devojke izvučeno je u nedelju, dok se za izvlačenje tela mladića čekao ronilački tim MUP-a.
Ronioci su pronašli telo mladića na dubini od 19 metara i udaljeno 70 metara od obale Ramskog jezera, prenosi portal Rama info.
Okolnosti koje su dovele do utapanja dvoje mladih još nisu poznate, a policijski uviđaj je u toku kako bi se utvrdile sve relevantne činjenice.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSI NA POZICIJI: Viđeni tenkovi u Kurskoj oblasti
Preporučujemo
PRONAĐENO TELO BEBE: Velika tragedija kod Ljubovije - deseta žrtva prevrtanja čamca
22. 08. 2024. u 17:16
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)