TRAGEDIJA U GRČKOJ: Telo Srbina izvučeno iz mora - Spasioci pokušali reanimaciju, ali nesretnom čoveku nije bilo spasa
DRŽAVLjANIN Srbije (68) preminuo je juče kada je izvučen iz mora na plaži kod Asprovalte.
Foto: EPA
Na licu mesta pokušana je reanimacija od strane spasioca sa plaže i lekara, nakon čega je muškarac kolima Hitne pomoći prevezen do opšte bolnice u Solunu, gde je konstatovana njegova smrt.
Grčki mediji nisu naveli da je bila podignuta crvena zastavica, te zbog toga nije razjašnjeno da li je uzrok smrti posledica nemirnog mora.
(Blic)
BONUS VIDEO: SITUACIJA JE NEPODNOŠLjIVA“: Meštani Grčke Tesalije u očaju nakon razorne oluje Danijel
Preporučujemo
HAOTIČNO U GRČKOJ: Radnici u javnom sektoru stupili u štrajk, evo šta je uzrok
21. 09. 2023. u 17:12
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)