"VOLIM TE NAJBEZUSLOVNIJE DO KRAJA ŽIVOTA": Oglasila se devojka Mihajla koji se ubio iz pištolja
MIHAJLO S. (22) iz Borče umro je juče nakon što je, u utorak uveče, pucao sebi u glavu.
Foto: Društvene mreže
Prema prvim rezultatima iz istrage, to je uradio posle svađe sa devojkom. Njegovo telo prevezeno je na Institut za sudsku medicinu.
Njegova devojka oglasila se na društvenoj mreži. Objavila je kratak video u kome je prikazala kolika je bila njihova ljubav i napisala:
- Volim te najbezuslovnije do kraja ovog života, a u sledećem ćemo se opet naći.
Ona je, nezvanično, dala iskaz u policiji nakon događaja koji se odigrao u stanu u Borči.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: „NOVOSTI“ NA MESTU NESREĆE: Pilot poginuo u padu aviona u Batajnici
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)