SAOBRAĆAJKA U BEOGRADU: Dostavljač biciklom udario devojku na pešačkom, prevezena na VMA
JEDNA devojka povređena je u nesvakidašnjoj nesreći koja se nešto posle 18 časova dogodila u Svetogorskoj ulici u Beogradu.
Foto: Novosti
Kako Telegraf.rs saznaje, mladić koji radi kao dostavljač, biciklom je naleteo na devojku koja je prelazila ulicu na pešačkom prelazu.
Nakon sudara oboje su se žalili na bolove.
Hitna pomoć je brzo stigla na lice mesta i devojka je sa povredama glave hitno prevezena na Vojno medicinsku akademiju.
Stepen njenih povreda u ovom trenutku nije poznat.
BONUS VIDEO: Objavljen snimak hapšenja ubice iz Zemuna i njegovih saučesnika
Preporučujemo
SNIMAK STRAVIČNE NESREĆE KOD PIROTA: Smrskana strana vozila gde je sedela devojčica
02. 08. 2023. u 09:51
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)