NASILNIČKI VOZIO NEREGISTROVAN MOTOCIKL BEZ VOZAČKE DOZVOLE: Policija u Južnobačkom okrugu za dan iz saobraćaja isključila 16 vozača
POLICIJA je prethodnog dana zadržala jednog vozača zbog nasilničke vožnje. On je, u Mošorinu, vozio bez vozačke dozvole neregistrovani motocikl, nije se zaustavio na znak ovlašćenog službenog lica i pokušao je da pobegne policiji. Zadržani vozač će, uz prekršajnu prijavu, biti priveden nadležnom prekršajnom sudiji.
Foto: MUP
Na području Južnobačkog okruga policija je 7. aprila policija je otkrila i sankcionisala ukupno 299 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima. Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno 16 vozača i četiri vozila, a zadržan je jedan vozač, zbog nasilničke vožnje.
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se 10 saobraćajnih nesreća, u kojima je jedna osoba teško, a četiri su lakše povređene. U tom intervalu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se šest saobraćajnih nesreća u kojima je jedna osoba zadobila teške, a jedna lake telesne povrede.
Preporučujemo
ZAVRŠENO SUĐENjE BRAJANU VOLŠU: Odbrana i tužilaštvo sutra iznose završne reči
11. 12. 2025. u 16:01
DVE OSOBE LAKŠE POVREĐENE: U Novom Sadu za dan dogodile se tri saobraćajne nesreće
11. 12. 2025. u 15:48
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)