DUPLI POKUŠAJ SAMOUBISTVA U BEOGRADU: Mladić isekao vene - nije mogao da čeka da iskrvari pa skočio sa trećeg sprata
DRAMATIČAN pokušaj samoubistva odigrao se sinoć u Beogradu kada je mladić (25) na Banovom brdu odlučio da sebi oduzme život.
Foto: D. N.
Kako se nezvanično saznaje on je najpre sebi isekao vene, međutim, nije mogao da sačeka da iskrvari. I možda ga je to nestrpljenje baš i spasilo, jer je odmah potom odlučio da skoči sa trećeg sprata zgrade.
Međutim, nakon skoka on je iščašio rame i skočni zglob i naneo sebi površinske povrede glave, ali srećom i privukao pažnju na svoju tragičnu odluku. Hitna pomoć je došla na lice mesta, sanirala njegove povrede, od kojih su najozbiljnije bile te presečene vene.
Mladić je zbrinut, ukazana mu je pomoć, ali i data druga šansa.
Bonus video:
SNIMCI SA MESTA NESREĆE NA ADI CIGANLIJI: Dečak (16) iznenada preminuo na utakmici
(Telegraf)
Preporučujemo
TRAGEDIJA U BEOGRADU: Dečak (16) preminuo tokom fudbalske utakmice na Adi Ciganliji!
19. 09. 2021. u 14:27
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)