MUP O NAPADU NA RADNIKA KINESKE KOMPANIJE: Preduzete sve mere da se rasvetli slučaj - po naredbi ministra od danas pojačana kontrola
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova intenzivno rade na identifikaciji i pronalasku nepoznatih lica koja su sinoć na planini Starica napala radnika kineske kompanije "JINSHAN CONSTRUCTION" i oštetila bušilicu kojom je upravljao, saopšteno je iz MUP-a.
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević/MUP
Naime, odmah pošto je u kasnim večernjim časovima radnik ove kineske kompanije policiji prijavio da je fizički napadnut od strane troje maskiranih lica dok je upravljao radnom mašinom-bušilicom, policijski službenici Policijske stanice u Majdanpeku su izašli na mesto događaja, izvršili uviđaj i konstatovali da je izgorela kabina bušilice sa komandama.
O celokupnom događaju obavešteno je i Osnovno javno tužilaštvo u Negotinu, a radniku kineske kompanije "JINSHAN CONSTRUCTION" su u Hitnoj službi konstatovane lake telesne povrede.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova preduzimaju sve neophodne mere i radnje kako bi što pre rasvetlili ovaj slučaj, a po naredbi ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina od danas će pripadnici policije pojačanom kontrolom i stalnim prisustvom nadgledati dešavanja na planini Starica i u opštini Majdanpek, navedeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)