TUŽILAŠTVO PODIGLO OPTUŽNICU PROTIV GORANA B. (36): Sumnjiči se da je držao 4,5 kilograma amfetamina
VIŠE javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Gorana B. (36) zbog sumnje da je neovlašćeno, radi dalje prodaje držao više od 4,5 kilograma opojne droge amfetamin.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Osumnjičenom se na teret stavlja krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, a 1. februara ove godine je izašao iz zatvora sa izdržavanja kazne od četiri i po godine zbog istog krivičnog dela.
Optužnica je podneta Višem sudu u Beogradu radi odluke o potvrđivanju.
Osumnjičeni je uhapšen 7. juna kada je policija u Zemunu zaustavila vozilo kojim je upravljao M. I., a na mestu suvozača bio Goran B., pronašla u kesi na zadnjem sedištu oko 2 kilograma amfetamina.
Pretresom stana u Zemunu na adresi prebivališta optuženog, policija je u dnevnoj sobi, u fotelji, pronašla još oko 2,5 kilograma amfetamina i dve vagice za precizno merenje.
BONUS VIDEO: Telo bebe nađeno u kutiji
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (0)