VOZIO SA 2,25 PROMILA: Negotinac zadržan na trežnjenju, kazne mu odmah izrečene
ZBOG vožnje u pijanom stanju tridesetčetvorogodišnji Negotinac narednih devet meseci neće moći da upravlja svojim “reno meganom”, za čijim ga je upravljačem ovdašnja Saobraćajna policija zatekla sa 2,25 promila alkohola u organizmu.
Foto: V. Danilov
Nakon što je zbog nasilničke vožnje zadržan na trežnjenju 12 sati, a protiv njega podneta prekršajna prijava iz Zakona o bezbednosti saobraćaja, sudija negotinskog Suda za prekršaje kaznio ga je sa 240 sati rada u javnom interesu i novčanom kaznom u visini od 120.000 dinara.
Zbog vožnje u alkoholisanom stanju ovaj Negotinac dobio je i 15 kaznenih poena i zabranu upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od devet meseci.
Preporučujemo
"AUDIJEM" ZAKAČIO KOLICA U KOJIMA JE BILA BEBA U OBRENOVCU: Dete prevezeno u bolnicu (VIDEO)
06. 03. 2026. u 20:44 >> 00:02
IMA POVREĐENIH U TEŠKOJ NESREĆI KOD MOSTARSKE PETLjE: Na terenu su hitne službe
06. 03. 2026. u 20:51
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)