UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA SILOVANJE DETETA IZ BOGATIĆA: Navodno izvukao devojčicu sa proslave, pa je silovao, kod kuće ga čekali žena i malo dete
POLICIJA u Bogatiću je posle višečasovne intenzivne potrage kasno noćas uhapsila I. A. (28) iz sela Belotić, zbog sumnje da je seksualno zlostavljao devojčicu (13) iz istog mesta.
Foto: V.M.
Oko 23 sata policiji je prijavljen slučaj silovanja, nakon čega je počela potraga za osumnjičenim pošto je pobegao u nepoznatom pravcu.
Kako se saznaje on se posle nekoliko sati skrivanja vratio svojoj kući gde su mu policajci stavili lisice na ruke.
Određeno mu je policijsko zadržavanje do 48 sati i uz krivičnu prijavu će tokom dana biti priveden u Više javno tužilaštvo u Šapcu.
Devojčica je sinoć bila na proslavi punoletstva u jednoj svečanoj sali u Bogatiću, da bi je posle 22 sata I. A. izvukao napolje i, kako se sumnja, napastovao u jednom napuštenom dvorištu u blizini.
Oboje su iz istog mesta i porodice se dobro poznaju.
Kako „Novosti“ saznaju, devojčica je, već,saslušana u prisustvu roditelja i nadležnih stručnjaka iz Centra za socijalni rad. Osumnjičeni će, po isteku policijskog zadržavanja koje traje najviše 48 časova, biti saslušan u VJT U Šapcu, posle čega će tužilac da odluči da li će ili ne da zatraži pritvor za njega od sudije za predhodni postupak Višeg suda u Šapcu.
Preporučujemo
GRADSKE SLUŽBE BRINU O ŽIVOTINjAMA: Povodom hapšenja zbog zlostavljanja pasa u Čumiću
18. 06. 2021. u 15:18
PRAVILI HAOS NA AUTO-PUTU: Dovodili u zabludu vozače - reagovala policija
18. 06. 2021. u 14:24
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)