U SUSRET BELIM POKLADAMA: Defile lapovačkih mališana pod maskama (FOTO)
KULTRUNO-turistički centar "Stefan Nemanja“ u Lapovu dans je ugostio mališane koji su defilovali pod maskama.
Foto:KTC "Stefan Nemanja"
Učenici OŠ "Svetozar Marković" i predškolci PU "Naša mladost" predvođeni direktorkom, vaspitačima, učiteljima i nastavnicima slili su se u šarenu i razigranu povorku koja je svoje divne maske pokazala čitavom Lapovu.
KTC „Stefan Nemanja“ bio je dobar domaćin. Za sve mališane pripremio je mnogo bombona i vesele dečije pesme. Park ispred ove ustanove kulture nikada nije lepše izgledao.
KTC „Stefan Nemanja“ pozvao je osnovce i predškolce da u pratnji roditelja posete Karneval pod maskama povodom praznika "Bele poklade", koji će biti održan u nedelju, 26. februara od 11 časova. Pogotovu što će tom prilikom biti izabrane najkreativnije maske.
Preporučujemo
„DANI VINA“ U LAPOVU: Nagrade najboljim proizvođačima na Svetog Trifuna
24. 01. 2023. u 17:11
PRAZNIK MIMOZE NAJLEPŠI NAGOVEŠTAJ PROLEĆA: Fešte uz more za hiljade gostiju (FOTO)
19. 02. 2023. u 13:20
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)