PRIJAVE DO PONEDELJKA UVEČE: Državni sekretar Kandić o vaučerima za odmor u Srbiji (VIDEO)
REPORTERI "Novosti" nalaze se na ulicama Beograda, gde smo zabeležili kakva je atmosfera pred početak svenarodnog skupa "Ne damo Srbiju".
Foto: Novosti
Državni sekretar Uroš Kandić kaže da su prijave za vaučere za odmor u Srbiji do ponedeljka uveče.
- Nadam se da je ovo dobra prilika da građani Srbije na nekom od štandova odaberu i gde će iskoristiti vaučere - kazao je on.
Istakao je i da smo prošle godine imali rekordnu turističku godinu.
- Turizam u Srbiji raste - kazao je Kandić.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)