PRONAĐEN DEČAK IZ BELE CRKVE: Sedeo je nepovređen na obodu sela, prvi susret sa ocem bio veoma dirljiv

Jelena Baljak

06. 02. 2024. u 13:20

MALOLETNI D. S. (14) iz sela Kruščica, kod vojvođanske Bele Crkve, koji je oko ponoći pobegao od kuće – pronađen je!

ПРОНАЂЕН ДЕЧАК ИЗ БЕЛЕ ЦРКВЕ: Седео је неповређен на ободу села, први сусрет са оцем био веома дирљив

Foto: Privatna arhiva

Kako je „Novostima“ rečeno, policija i meštani su ga pronašli na obodu sela, u prirodi. Pretpostavlja se da je tu proveo celu noć. Bio je nepovređen, ali u čudnom stanju.

Očevici kažu da je prvi susret sa ocem bio veoma emotivan. Svi su plakali.

Još nije poznat razlog njegovog bežanja od kuće. Stručna lica trenutno sa njim obavljaju razgovor.

Kako je otac ranije rekao, dečak je u poslednje vreme bio utučen, zbog čega su ga vodili i kod psihologa, ali ni on nije uspeo da razjasni njegovo stanje.

Majka je izjavila da je ovo prvi put da je D. S. pobegao od kuće.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena