NESTALA PORODICA IZ JAGODINE JE U GRČKOJ, EVO ŠTA SE DOGODILO: Poznato da su prešli granicu i nisu se javili!
SESTRA i prijatelji porodice iz Jagodine, koja je pre 2 dana nestala u Grčkoj kada se uputila na Tasos, objavila je apele da se jave svi koji imaju informacije o njima.
Foto: Društvene mreže
Međutim, po nezvaničnim saznanjima Kurira porodica se nalazi u Grčkoj, ali nije stigla da se javi najbližima u Srbiji.
- Oni su krenuli na Tasos, ali nisu imali zakazan smeštaj. Zbog cele gužve, nisu stigli da se jave majci i rođacima. Majka nestalog Aleksandra je u strahu, pa je zvala rođake da pokrenu potragu. Imamo samo informaciju da su dobro, ali ne znamo gde se tačno nalaze - kaže odlično obavešteni izvor Kurira.
Aleksandar Joksimović i Snežana Stamenković, sa dvoje maloletne, pošli su iz Jafodine u nedelju, a posle prelaska granice niko ih nije čuo ni video.
Podsetmo, bračni par iz Jagodine je krenulo sa dve ćerkice na more u Grčku sa namerom da smeštaj nađu na licu mesta, navodi se u informacijama do koji se može doći na društvenim mrežama.
Foto Printskrin fejsbuk/Grčka info
Sestra nestalog Aleksandra napisala je u jednom od komentara na vest o nestanku, da je njen brat na sebi navodno imao sivu majicu i crne farmerice, dok je Snežana nosila zelenu majicu i haljinu.
"Moj brat sa porodicom, poslednji put se javili na granici Preševo 6.8.u 22:15 časova, a prešli na grčku granicu 7.8. u 00:30. Od tada ne znamo ništa o njima.Uputili su se na Tasos gde su planirali da nađu smeštaj. Automobil "opel korsa" crne boje. Molimo javite ako ih prepoznate na telefon +381 643986646.Hvala" - napisala je ona.
(Kurir.rs)
Preporučujemo
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)