USKORO I TREĆA DOZA? Tiodorović- Dužina zadržavanja antitela zavisi od vrste vakcine
EPIDEMIOLOG Branislav Tiodorović izjavio je da ćemo svi, bez obzira koju smo vrstu vakcine protiv korona virusa primili, verovatno za šest, osam ili 12 meseci morati da primimo i treću dozu vakcine.
Foto: Tanjug/Zoran Žestić
- Tako smo navikli i kada je grip u pitanju. Prvo se primaju dve doze, pa se onda svake godine prima po jedna doza. Verovatno ćemo tu situaciju imati i sa ovom bolešću - rekao je Tiodorović za televiziju Prva.
Naveo je da nije neophodno da se svako testira na antitela i pravi dramu jer, kako je istakao, sve četiri vakcine koje su trenutno dostupne građanima Srbije razvijaju titar antitela koji štiti.
Kako je dodao, da li će se ona zadržati duže ili kraće, to zavisi od vrste vakcine.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)