„USTAVNI PUČ PO NALOGU IZ BEOGRADA“: Draginja Vuksanović Stanković – Nećemo dozvoliti okupaciju Crne Gore (VIDEO)

POSLANICA Draginja Vuksanović Stanković, nakon glasanja o ustavnim sudijama, pridružila se građanima  okupljenim ispred Skupštine.

„УСТАВНИ ПУЧ ПО НАЛОГУ ИЗ БЕОГРАДА“: Драгиња Вуксановић Станковић – Нећемо дозволити окупацију Црне Горе (ВИДЕО)

I.D.S.

Za ustavni puč, kako naziva izmene Zakona o predsedniku, a o kojim će se danas glasati, optužila je predsednika Srbije, Aleksandra Vučića.

Vuksanović Stanković je kazala da je neće iznenaditi ako Zakon o predsedniku dobije većinu, jer očekuje da se podrži sve što je suprotno interesima Crne Gore.

Poručila je da, ako zakon prođe, svakako neće dozvoliti "okupaciju", a o daljim koracima u tom slučaju će se naknadno izjasniti.

- Oni rade po nalogu Aleksandra Vučića direktno. Ne mogu da verujem da neko ko voli svoju državu, može ovo da radi svojoj državi, ovo ke ustavni puč - poručila je poslanica.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (2)

SEDMORO SRBA UBIO TOMPSON ILI NJEGOV BRAT? Svedoci masakra u selu kod Knina otkrivaju strašne detalje zločina (FOTO)