SASLUŠAN BLAŽO ĐUKANOVIĆ: Milov sin pred tužiocem zbog "Pandora papira"

BLAŽO Đukanović, sin predsednika Crne Gore, saslušan je danas u Specijalnom državnom tužilaštvu u svojstvu građanina, povodom slučaja "Pandora papiri" .

САСЛУШАН БЛАЖО ЂУКАНОВИЋ: Милов син пред тужиоцем због Пандора папира

Foto Arhiva

Za razliku od sina, Milo Đukanović će se o tom slučaju pismeno izjasniti.

 

Milo i Blažo Đukanović pominju se u Pandora papirima vezano za tajne ugovore o upravljanju njihovom imovinom iz 2012. koje su sklopili skrivajući se iza komplikovane mreže povezanih kompanija iz Velike Britanije, Švajcarske, Britanskih devičanskih ostrva, Paname i Gibraltara, objavljeno je 3. oktobra na sajtu Mreže za afirmaciju nevladinog sektora (MANS).

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu Ja volim Srbiju: Tako su stajale stvari...