НИЈЕ ВАЖНО ШТА СРБИ МИСЛЕ: Сервер изјавио - Медлин Олбрајт ће бити укључена у дијалог Београда и Приштине
15. 12. 2020. у 01:01
ПРОФЕСОР на Универзитету "Џонс Хопкинс" у Вашингтону Данијел Сервер изјавио је да ће некадашња шефица америчке дипломатије Медлин Олбрајт бити укључена у дијалог Београда и Приштине у име наредне администрације САД, без обзира на то шта Срби мисле о њој.
Повезане вести
СРУШИТЕ ВУЧИЋА АКО НЕ ПРИЗНА КОСОВО: Борци за независност лажне државе у америчком Конгресу препоручили смернице Бајденовој администрацији
АЛБАНСКИ лобисти у америчком Конгресу траже од администрације будућег председника Џозефа Бајдена да стегне "обруч" око Србије како би признала лажну државу Косову, одрекла се Републике Српске и јаких веза за Русијом.
08. 12. 2020. у 21:00
ЕНГЕЛ БЕСРАМНО ПРЕТИ СРБИЈИ: Ако не признате лажну државу, ништа од Европе! (ВИДЕО)
СРБИЈИ неће бити одобрено чланство у Европску унију све док не призна (тзв.) Косово, поручио је данас председник Комитета за спољне послове америчког Представничког дома Елиот Енгел.
08. 12. 2020. у 18:17
"ТИ ОДВРАТНИ СРБИ" - СВА ЗЛА МЕДЛИН ОЛБРАЈТ: Заговарала "Олују", радовала се бомбардовању Југославије и подржавала крвнике ОВК
Има породичну историју која је веже за Београд, уме да чита и пише наш језик, али се потрудила, док је била државни секретар САД, да је у Србији памте само по злу. Медлин Олбрајт је за време свог мандата била један од највећих заговорника бомбардовања наше земље, а остала највећи заговорник независности тзв. Косова и става “одвратни Срби”.
10. 12. 2020. у 10:58
ДОДИК СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СЕРВЕРОВОГ УДАРА НА РС: То је најава државног удара, дестабилизација са несагледивим последицама
СРПСКИ члан и председавајући Председништва БиХ Милорад Додик изјавио је да ће излагање Данијела Сервера пред Комитетом за спољне послове Представничког дома америчког Конгреса, где би требало да изнесе своје предлоге за БиХ, бити најава државног удара од доказаног непријатеља Републике Српске.
08. 12. 2020. у 14:11
ОЛБРАЈТОВА СЕ ВРАЋА НА МЕСТО ЗЛОЧИНА?! Данас састанак Бајденових људи за Балкан, тражиће признање тзв. Косова и "зауздавање" РС
У КОМИТЕТУ за спољне послове Представничког дома Конгреса САД данас ће бити одржано саслушање на ком ће учествовати стручњаци за Западни Балкан.
08. 12. 2020. у 13:03
ИСПРАВКА: Бајден не укида Републику Српску, погрешно протумачена изјава
Реконструкција или реформа Дејтонског мировног споразума сигурно ће бити један од задатака САД и Џоа Бајдена, казао је за „Аваз“ професор универзитета „Џон Хопкинс“ у Вашингтону Данијел Сервер.
02. 12. 2020. у 09:07
СВЕ НАЈГОРЕ О СРБИМА: Олбрајтова се обратила Конгресу, а њени захтеви Бајдену значе пакао за Балкан (ВИДЕО)
БИВША државна секретарка САД, Медлин Олбрајт изјавила је данас у Комитету за спољне послове Представничког дома Конгреса САД да тзв. Косово мора да буде у УН, а такође се заложила и за ревизију Дејтонског споразума у БиХ.
08. 12. 2020. у 17:23
Најновије из рубрике
НИКО НЕЋЕ ОДГОВАРАТИ! Вучић о линчу у Поточарима: Замислите озбиљну државу која то није у стању 11 година да истражи
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да данас треба показати пијетет према бошњачким жртвама у Сребреници и навео да то Срби увек чине и увек се дубоко наклоне жртвама.
11. 07. 2026. у 14:28
ЗНАЧАЈ 11. ЈУЛА: Радикали захвални генералу Младићу због ослобођења Сребренице
НА данашњи дан 1995. године храбра српска војска предвођена славним генералом Ратком Младићем ослободила је српску Сребреницу, подсећа Српска радикална странка.
11. 07. 2026. у 14:21
БУЏЕТ ВЕЋИ ПЕТ И ПО ПУТА, НАЈВЕЋЕ СВЕТСКЕ ФИРМЕ, НАЈМАЊА НЕЗАПОСЛЕНОСТ Месаровић и Гојковић у Старој Пазови, указале на резултате за понос
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе и министарка привреде Адријана Месаровић посетила је Општину Стара Пазова где је са председницом Покрајинске Владе Мајом Гојковић присуствовала догађају "Стара Пазова некад и сад".
11. 07. 2026. у 12:58
ПАТРИЈАРХ ПОРФИРИЈЕ ЧАК И ОВОМ ПРЕСУДОМ МОЖЕ ДА СЕ ПОНОСИ: Вучић о срамној одлуци суда у Словенији
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић данас је обишао завршне радове на модернизацији општинског пута на деоници између Горњих и Доњих Синковаца код Лесковца.
11. 07. 2026. у 10:52
"СВЕ ШТО ЈЕ ДОЗВОЉЕНО ПРОТИВ СРБА НИЈЕ ПРОТИВ БИЛО КОГ ДРУГОГ" Вучић о нападу у Сребреници: Увек се дубоко наклонимо жртвама, а не као други
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије, Александар Вучић, обилазићи завршне радове на модернизацији општинског пута на деоници између Горњих и Доњих Синковаца, осврнуо се на напад на њега у Сребреници пре једанаест година.
11. 07. 2026. у 10:45
Miro
15.12.2020. 01:23
Обавезно ставите 18+ када постављата овако застрашујуће слике!!!!!!!
Krusko
15.12.2020. 21:49
Srbija ima pravo da zahteva izuzece gospode..Radi se o nasim pregovorima..a gospoda je jedna od odgovornih za agresiju na nasu zemlju..Lepo joj se zahvaliti..ali ne zelimo i nemamo sta pregovarati sa njom..