ПРЕМИЈЕР МАЦУТ СА ВЛАДИКОМ ХЕРУВИМОМ: Састанак са Епископом осечкопољским и барањским
ПРЕМИЈЕР Републике Србије проф. др Ђуро Мацут разговарао је данас са Епископом осечкопољским и барањским Владиком Херувимом, Даницом Станисављевић, управницом Фондације „Света Петка“, која делује у оквиру Епархије, као и са Јеленом Бурсаћ Бошњаковић, чланицом Управног одбора Фондације.
Фото: Влада Србије
Током састанка разматрани су пројекти усмерени на унапређење положаја и подршку најмлађим припадницима српског народа у тој области, са посебним акцентом на образовне, социјалне и хуманитарне иницијативе.

Саговорници су разговарали и о могућностима додатне институционалне подршке државе у циљу олакшавања реализације ових пројеката и стварања бољих услова за живот деце и младих.
БОНУС ВИДЕО: Положен камен темељац у касарни "Бањица"
Препоручујемо
ПРЕМИЈЕР МАЦУТ: Нећемо толерисати угрожавање домаће производње млека, тражимо решење
25. 12. 2025. у 16:51
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)