БЕОГРАД КОНАЧНО ДОБИЈА МЕТРО Вучић после састанка са Макроном: До 15. децембра комерцијални уговор за прву линију
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић након разговора са француским колегом Емануелом Макроном најавио је да ће до 15. децембра са француском компанијом бити потписан комерцијални уговор за изградњу прве линије метроа.
Foto: Pink
- Тај посао завршавамо да бисмо за две и по или три године имали прву линију метроа. Београд коначно добија метро - каже он.
Подсетимо, председник Вучић борави у Француској на позив франсуског колеге, а како је изгледао њихов сусрет погледајте КЛИКОМ ОВДЕ!
Препоручујемо
ПРЕМИЈЕР МАЦУТ СА ВЛАДИКОМ ХЕРУВИМОМ: Састанак са Епископом осечкопољским и барањским
29. 12. 2025. у 12:20
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
КОС СЕ ЈАВНО ПОХВАЛИО: Након што је признао да живи са Чедом, стигло изненађење од наше певачице (ФОТО)
НИЈЕ крио одушевљење!
29. 12. 2025. у 09:35
Коментари (0)