ПРОНАЂЕНА ТРИ ТЕЛА У КУЋИ КОД ПОРЕЧА: Увиђај у току
У КУЋИ у околини Пореча пронађена су три тела, известила је истарска полиција.
Фото: Профимедиа
У току је увиђај, а на лицу места се налази и надлежни државни тужилац.
- Утврђују се околности догађаја - саопштио је Оперативно-комуникацијски центар Полицјске управе истарске.
Како "Истарски.хр" незванично сазнаје, тела су пронађена у насељу Филипини и да су била у полураспаднутом стању, због чега је засад тешко говорити о идентитетима, годишту преминулих и ради ли се о члановима исте породице.
(Индекс)
Препоручујемо
Рат на Блиском истоку: Није било говора о нуклеарној опцији; Иран разбио мрежу МОСАД-а
23. 04. 2026. у 07:06 >> 09:55
Где год био, Британац остао: Принц Хари изненада посетио Украјину, па оплео по Русији
23. 04. 2026. у 09:22
Усисава ваздух, плућа противника одмах пуцају: Уз помоћ ове "звери" Руси тренутно газе Запорошку област (ВИДЕО)
23. 04. 2026. у 09:18 >> 09:20
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)