МИ СМО ПРОТИВ ОДУЗИМАЊА ПРАВА НА НОРМАЛАН ЖИВОТ": Лозница послала снажну поруку

D.K.

31. 08. 2025. у 20:06

ГРАЂАНИ Србије излазе на улице у чак 100 места широм наше земље са једном јасном поруком – да желе мир, да су обични људи сити рушења свих вредности и да желе повратак нормалног живота који им је ускраћен већ десет месеци.

МИ СМО ПРОТИВ ОДУЗИМАЊА ПРАВА НА НОРМАЛАН ЖИВОТ: Лозница послала снажну поруку

Foto: Printskrin

- Желимо да пошаљемо поруку да смо против блокада, против насиља, и против одузимања права на нормалан живот. - поручио је грађанин Лознице.

Све детаље о окупљањима грађана против блокада широм Србије пратите у нашем блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (5)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности