ВУЧИЋ О БРАНКУ РУЖИЋУ: Могао би да оде у Баликомбатар, а у ове друге патриотске покрете и против фашиста - никада
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да је СПС партнер СНС и да напредњаци имају коректан однос са преседником социјалиста Ивицом Дачићем, али да СНС, како је рекао, "не зове никога и не моли никога" када је реч о коалицијама за наредне изборе.
Фото: принтксрин
На питање како коментарише да ли ће бити приведен Златко Кокановић пошто је претио да ће бити крвопролића ако не буде избора и то што се појавила вест да ће избори можда бити у октобру или децембру, а да је Бранко Ружић коментарисао то тврдећи да ће се СНС разочарати и да ће изгубити на изборима, Вучић је рекао је да верује да ће Ружић да буде задовољан, "као и на свим изборима до сада".
На питање да је коментарисао коалицију СНС и СПС и да ће ако напредњаци позову СПС то бити као да зову четнике 1945. године, Вучић је истакао да они не зову никога и не моле никога.
- А он никада није припадао ни четницима ни партизанима, никоме ко би се супростављао окупатору. Био је формиран један други покрет Баликомбатар 1943. на Косову, он би могао у тај покрет да оде, а у ове друге покрете који су се борили против фашиста и патриотске он никада није могао да оде, и многи слични њему. Могуће да су они велики фаворити - Ружић и Кокановић. Они би да забране људима који су пореклом са друге стране Дрине да буду у Србији, чак и да гласају и да се питају нешто - рекао је Вучић.
FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/
Замилисте када се на листи нађе Кокановић и ви кажете - то је наша будућност, запитао је Вучић и истакао да ли се то шале.
- Ви се завитлавате са свима нама - наша будућност су Кокановић и Ружић, покажите ми људе који ће за то да гласају - истакао је Вучић.
Препоручујемо
ОДРЖАН МИТИНГ СРПСКЕ ЛИСТЕ У ЛЕПОСАВИЋУ: Окупљенима се обратио Златан Елек (ФОТО)
25. 12. 2025. у 17:33
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (13)