"КРЕНУЛИ СМО ЈУТРОС ЛЕПО РАСПОЛОЖЕНИ" И Ћуприја се представља на свенародном скупу у Београду (ВИДЕО)
ТУРИСТИЧКА организација Ђуприје присуствоваће великом народном скупу овог викенда, а Виолета Тањић поделила је причу како су протекле припреме пред сам догађај.
Новости
- Кренули смо јутрос рано. Кренули смо пре седам. Лепо смо расположени, донели смо сав материјал који нам је потребан - рекла је она.
Додала је да очекује да све прође мирно.
- Очекујемо да дођу пуно људи, да се упозна са нашом општином и нашом туристичком понудом - изјавила је.
Подсетимо, председник Вучић ће данас са народом носити највећу заставу која ће бити развијена на улицама Београда.
Централни дан свенародног скупа биће у сутра, 12. априла, када ће се одржати главни сабор, празник народа, државе и заједништва, и када ће се грађанима обратити председник Србије Алекасандар Вучић.
Током ова три дана, грађани ће имати прилику да учествују у бројним активностима, а све ће кулминирати представљањем нове политичке платформе и избором имена Покрета.
Пет захтева великог скупа
Председник Србије Александар Вучић изнеће пет захтева у суботу - то ће бити захтеви сабора.
Како смо сазнали, у питању су захтеви који никог не угрожавају, нити ометају било чији рад и не крше Устав. Веома су једноставни, јасни и у корист целог народа Србије.
Како игледају последње припреме пред почетак скупа читајте у нашем блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ!
Препоручујемо
Синиша Мали у емисији Хит Твит: Њихов циљ није да се сруши Александар Вучић већ да се сруши Србија
03. 05. 2026. у 21:03 >> 22:48
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (6)