ЂИЛАСОВИ ЈУРИШНИЦИ ЈАВНО ПОЗИВАЈУ НА ГРАЂАНСКИ РАТ: Поносно објављују снимке са скандалозним речима (ВИДЕО)

Новости онлајн

24. 11. 2024. у 10:31

ОБЈАВА Игора Митровића, јуришника Драгана Ђиласа, доказује да опозициони екстремисти желе да изазову грађански рат.

ЂИЛАСОВИ ЈУРИШНИЦИ ЈАВНО ПОЗИВАЈУ НА ГРАЂАНСКИ РАТ: Поносно објављују снимке са скандалозним речима (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Наиме, Ђиласови јуришници малтретирали су поштене раднике читав дан, правили хаос и узнемирили грађане, а потом су пустили песму која гласи "Једва чекамо рат", отворено на тај начин призивајући грађански рат, који већ дуго поомињу.

Међутим, ту се нису зауставили, већ су објавили и видео да делом песме где се чују поменуте речи, а онда их поносо написали и уз видео.

Подсећамо, у раним јутарњим сатима поново је дошло до напада на полицију на Старом савском мосту, а главни актер био је функционер Странке слободе и правде Борко Стефановић који ради под командом тајкуна и лидера поменуте партије Драгана Ђиласа.

Полиција је и јуче и јутрос покушала да успостави ред и постави ограду на мосту, међутим опозициони екстремисти су се супротставили томе.

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?