МОНСТРУОЗНО: Организатори протеста најављују Мајдан у Београду (ФОТО)
ПОДСТАКНУТИ јучерашњом најавом Небојше Петковића, најближег сарадника лажног еколога Златка Кокановића, путем Шолакових медија, да ће 10. августа организовати хаос на београдским улицама, а потом и шире, присталице ове идеје из редова опозиције и тзв. еколошких организација су буквално засули друштвене мреже фотографијама и текстовима којима се призива насиље по угледу на оно које је увело Украјину у дуготрајну националну катастрофу.
Фото: Новости
Имајући у виду да је све ово директна последица договора постигнутог између Мирослава Алексића и Златка Кокановића, јавност унапред треба да зна ко ће бити одговоран уколико дође до насилних сцена на протестима. Истовремено, позивамо надлежне органе да поштују законе ове земље и заштите народ и државу од зла које им се прижељкује.
Фото: Новости
Фото: Новости
Фото: Новости
Фото: Новости
Фото: Новости
Фото: Новости
Фото: Новости
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (6)