ПРЕДСЕДНИК ОДГОВОРИО НА ПРОЗИВКЕ ЂИЛАСА О ЛИТИЈУМУ: "Ја немам потребу да вређам било кога"
ПРВИ човек Србије Александар Вучић је током свог обраћања медијима коментарисао и изјаве Драгана Ђиласа о литијуму.
Foto: Novosti
- Ваш први на листи баш у граду где треба да се догоди, баш у Лозници, продао земљиште. Мислим да је ово велика прилика за Србију. Ми хоћемо да обезбедимо велики раст за Србију, за Лозницу. Као што су нам и данас људи захвални за Београд на води и друге пројекте. Покушаћемо да направимо најбоље могуће ствари, али што је за мене најважније је да обезбедимо животну средину. Ми верујемо да рудник не би угрозио ништа и никога, али хоћемо да добијемо гарантије да животна средина и екологија буду сачувани. Две, три, четири године до отварања рудника сваког дана да проверавате. Хоћемо да сачувамо Србију, али и да направимо огроман помак. Ја немам потребу да вређам било кога - поручио је Вучић.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)