"НЕИСТИНЕ ОПОЗИЦИЈЕ СУ ОДАВНО ПАЛЕ У ВОДУ": Јелена Жарић Ковачевић одговорила Санди Рашковић Ивић

Новости онлине

04. 04. 2023. у 16:48

ЧЛАНИЦА Председништва Српске напредне странке Јелена Жарић Ковачевић коментарисала је изјаву посланице Народне странке Санде Рашковић Ивић да председник Вучић "продаје издају као победу".

НЕИСТИНЕ ОПОЗИЦИЈЕ СУ ОДАВНО ПАЛЕ У ВОДУ: Јелена Жарић Ковачевић одговорила Санди Рашковић Ивић

Фото: СНС

- Каква лажна и малициозна изјава да је Вучић било кога издао, а још мање "продаје" било какво политичко понашање или деловање, јер нема апсолутно никакву потребу за тим. Партије попут Јеремићеве раде управо то о чему Рашковић Ивић говори - продају се за поене, продају политичке поступке, али нажалост у стању су да продају и део Србије како би међу странцима били уважавани као политичке индивидуе - истакла је Жарић Ковачевић.

Она подсећа да је власт којој је припадала и Рашковић Ивић губила део по део Косова и Метохије.

- Шта је она тада урадила, на који начин се борила? Тако што се шетала Римом као амбасадор? Тако што није предузела ама баш ништа да да допринос у очувању територијалног интегритета земље која ју је послала у Рим да штити њене интересе - истиче Жарић Ковачевић, и закључује:

- Неистине на којима опозиција гради свакодневне нападе на Александра Вучића су одавно пале у воду, најпре тиме што је и сам председник много пута поновио и гарантовао народу - никаквог усменог признања било каквог споразума нема, нити потписаног акта од стране председника којим се признаје лажна држава Косово. Према томе, "тек да би се рекло" је попримило карактер "провидног" политиканства. А, то, што су последице таквог политичког деловања погубне по Србију, што ћемо их исправљати у годинама пред нама - не чуди ме да их није брига, јер ипак је то клика Вука Јеремића коме Шиптари аплаудирају "Хвала, Вуче" на насловним странама њихове штампе.

БОНУС ВИДЕО: ВУЧИЋ - Нећу признати тзв. Косово

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (329)

АЛКАРАЗ У ШОКУ: Ево шта је Новак Ђоковић урадио после финала Аустралијан опена 2026!