СПЕКТАКЛ У БЕОГРАДУ: Познат термин меча Црвена звезда - Партизан
Ускоро нас на програму чека нови вечити дерби између Црвене звезде и Партизана у Суперлиги Србије, а сада је познат и термин одигравања ове утакмице.
FOTO: M. Vukadinović
После избореног пласмана Црвене звезде у наредну фазу Лиге Европе постало је извесно да ће вечити дерби бити померен са 21. на 22. фебруар.
Данас је Арена Спорт донела и званичну потврду таквог сценарија, откривши да је почетак утакмице заказан за 17 часова.
Први вечити дерби ове сезоне који је одигран у Хумској припрао је црвено-белима резултатом 1:2.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала
Препоручујемо
АЛКАРАЗ У ШОКУ: Ево шта је Новак Ђоковић урадио после финала Аустралијан опена 2026!
01. 02. 2026. у 13:11
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"
Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.
01. 02. 2026. у 07:40
КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је потом изненадио Шпанца када су се рефлектори на Род Лејвер арени угасили.
01. 02. 2026. у 18:47
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)