ВУЛИН ОБЈАВИО: Тражићу забрану уласка за оне који су гласали за Резолуцију о Сребреници!
ОНИ који су у црногорском парламенту гласали за резолуцију о Сребреници исписали су се из Срба. Кривокапић је последњи пут разочарао Србе, после ове бруке више ништа од њега не може да нас разочара - изјавио је министар унутрашњих послова Александар Вулин.
Фото: МУП
- Председник Вучић није човек који забрањује, али тражићу од њега да се онима који су гласали за резолуцију забрани улаз у Србију, нека своје породице добро распоређене по Београду виђају у Црној Гори - поручио је министар Вулин.
Подсетимо, синоћ је у Скупштини Црне Горе изгласана Резолуција о геноциду у Сребреници која, између осталог, подразумева да парламент осуди и признаје да се у Сребреници јула 1995. године десио геноцид, да то Скупштина Црне Горе најоштрије осуђује, да се забрањује јавно негирање постојања и умањење геноцида, да се 11. јул прогласи даном сећања на жртве. Поред ове срамне одлуке, Скупштина је донела одлуку и о смени министра правде, људских и мањинских права Владимир Лепосавић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (46)