У НАЛЕТУ ЈЕ: Француз има прилику да се домогне још једног полуфинала
АРТРУР Казо и Јан-Ленард Штруф ће одмерити снаге у четвртфиналу Кицбила.
Foto: Profimedia
Француз игра јако добар тенис у последње време, прошле године је на турниру у Гштаду стигао до полуфинала.
У првом колу Кицбила је имао нешто тежи задатак, савладао је Игнасија Бусеа тек након три сета, међути, Франсиску Комесањи није дозволио да га озбиљније угрози.
Казо је играч који се јако добро сналази са основне линије, воли да држи ритам у поенима, али му је исто тако сервис на завидном нивоу.
Верујемо да ће данас успети да савлада Немца.
НАШ ТИП: Казо - Штруф 1 (квота 2,30)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
БОРБА ЗА ПОЛУФИНАЛЕ: Немац направио преокрет и срушио озбиљног шљакаша!
24. 07. 2025. у 07:35
НА ВИМБЛДОНУ ЈЕ ПОДИГАО САМОПОУЗДАЊЕ: Италијан је везао три победе
23. 07. 2025. у 14:33
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)