"ЦРНО-ПЛАВИ" СУ ЗНАЧАЈНО ПОДИГЛИ ФОРМУ: Фењераш са дна табеле не би требао да им представља проблем
У оквиру финске Веикауслиге фудбалери Интер Туркуа ће угостити Лахти. Меч се игра на "Веритас стадиону" и почеће у 17 часова.
Профимедиа
Након нешто слабијег старта сезоне, Интер је знатно подигао ниво игре и на последњих осам утакмица у свим такмичењима остварио је шест победа уз реми и пораз.
Захваљујући тој серији добрих резултата издигао се са дна табеле и сада заузима осмо место и напада плеј-оф, а поред тога му одлично иде у домаћем купу где је догурао до полуфинала у којем ће играти са Хаком.
Такође, вреди напоменути да је екипа из Туркуа постала нападачки расположена и постигла је 12 голова на протекле три утакмице у свим такмичењима, али мора да поради на својој одбрани јер са 24 примљена гола има једну од најлошијих дефанзива у Веикауслиги.
Са друге стране Лахти се баш мучи, остварио је само једну победу на 13 одиграних утакмица, па и не чуди што је зацементиран за дно табеле са само десет сакпупљених бодова.
Додуше, вреди напоменути да су непоражени на последње три утакмица у којима су одиграли све ремије, тако да су можда боља времена на видику за фењераша.
Ипак, тешко да ће данас доћи до нових бодова јер је Интер у знатно бољој форми, а уз то се налази у серији од четири везане победе над Лахтијем.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,55)
ПОГЛЕДАЈТЕ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! Уводи се црвени картон у фудбалу ако фудбалер ОВАКО држи руку?!
Изгледа да је дошло време за нову промену фудбалских правила.
02. 03. 2026. у 13:52
СРБИЈА ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ! Ко, бре, неће са Русима? Ми, Срби, хоћемо!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" и Србија је уплетена.
02. 03. 2026. у 12:44
Коментари (0)