АКО ДАЈУ ГОЛ, ПОБЕДИЋЕ: Необична статистика славног шведског клуба на старту нове сезоне

О. М.

25. 04. 2024. у 12:12

ХАЛМШТАД дочекује Хамарби у петом колу шведске Алсвенскан лиге.

Профимедиа

Обе екипе у досадашњем делу шампионата имају по две победе и пораза, с тим што је Хамарби поражен у обе утакмице у гостима, а победио обе код куће, док је Халмштад и ту подељен, има скор 1-1 и на свом терену и у гостима.

Халмштад је био домаћин и у прошлом колу када је поражен са 2:0 од Бромапојкарне. Занимљиво је да је Халмштад остварио две победе иако је постигао само два гола до сада.

Хамарби је гостовао Хакену и био близу првог ремија у сезони, чак је и водио до 63. минута игре, а онда је у 86. минуту изгубио и тај један бод.

Четири последња сусрета ових двеју екипа завршена су поделом бодова.

НАШ ТИП: X (квота 3,40)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36