"ГРНЧАРИ" НЕ ИЗЛАЗЕ ИЗ КРИЗЕ: Квинс парк ренџерсу се исплатила промена менаџера

Оља Мркић

14. 02. 2024. у 14:48

КПР гостује Стоуку у 32. колу енглеског Чемпионшипа. Утакмица се игра од 20 часова и 45 минута на стадиону "Британија".

ГРНЧАРИ НЕ ИЗЛАЗЕ ИЗ КРИЗЕ: Квинс парк ренџерсу се исплатила промена менаџера

Foto: Profimedia

Стоук је једно од највећих разочарања у лиги ове сезоне. Очекивања су била велика, али су у борби за испадање.

"Грнчари" су 20. на табели са 32 бода и само три бода су изнад зоне испадања.

Отпустили су Алекса Нила и поставили Стивена Шумахера пре месец и по дана, али то није донело никакав напредак. 

Много се муче у нападу, постигли су само 29 голова, лошији у овом сегменту игре су само Ротерам и Шефилд венздеј.

Одбрана је била солидна током сезоне, али су последњих недеља почели да примају доста голова, чак 13 у последње четири утакмице и све четири су дошле 3+. То је готово трећина голова колико су примили целе сезоне. 

Нису победили код куће од октобра и нису постигли гол у шест од последњих осам утакмица код куће.

КПР је у низу од четири утакмице без пораза. За разлику од смене менаџера у Стоуку, Ренџерси су направили добар избор. Марти Сифуентес је преузео посао у новембру и побољшао резултате, али и игру тима, па је КПР сада на само два бода од безбедне зоне.

У наредне три утакмице играће против Стоука, Бристола и Ротерхема, три екипе из другог дела табеле и то је одлична прилика да наставе низ без пораза и евентуално изађу из зоне испадања.

Ипак, мораће да још поправе игру у гостима, где имају само две победе од септембра.

НАШ ПРЕДЛОГ: 0-2 (квота 1,68)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.

11. 03. 2026. у 19:25

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!